Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Mecze

Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie 13:13, 06 Maj 2007    Temat postu: Real Sociedad:Fc Barcelona

Real Sociedad 0:2 Fc Barcelona

Wczorajsze spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. Real Sociedad broni się przed spadkiem do 2 ligi, natomiast Barcelona jako lider La Liga dąży do 3 z rzędu triumfu w Primera Division.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gości. Już w 5 minucie meczu bramkę zdobył Xavi, lecz główny arbiter tego spotkania uznał że Xavi był na spalonym. Kolejne minuty to ataki Barcy. Niestety z czasem gra Barcelony stawała się coraz gorsza. Świetnie spisywala się obrona gospodarzy. Ronnie i społka niemogli zdobyć bramki, natomiast Sociedad coraz lepiej poczynał sobie w ofensywie. Z wynikiem 0:0 pilkarze schodzili do szatni.

Na drugą połowę Blaugrana wychodziła nastawiona na strzelenie bramki i kontrolowanie meczu. I tak się stało. Po magicznym podaniu Ronaldinho, Iniesta wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy i pewnym strzałem pokonał Bravo. Mimo przypuszczeń Blaugrana niespuszczała z tonu. Gol dla Barcy wisiał w powietrzu. Niestety sędzia nam niepomagał i za każdym razem odgwizdywał spalone. Serce wszytskich Cules zadrżało w 86 minucie, kiedy to po jednej z nielicznych akcji RS piłka o centymetry mineła bramkę Valdesa. Tuż po tej akcji doskonałym podaniem popisał się Ronaldinho, ktory świetnie obsłużył Eto'o, a ten pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy.

Barcelona w tym sezonie niespisuje się dobrze na wyjazdach, jednak w tym spotkaniu udowodniła swoją klasę i pewnie pokonała Real Sociedad. Pochwalić należy napewno Ronniego za 2 asysty i dobry mecz. Świetnie zagrał Samuel Eto'o, Messi i Iniesta. Cała drużyna zasłużyla na pochwałę, lecz należy pamietać, że czeka nas rewanżowy mecz z Getafe.

Visca el Barça!!

xavi1992

Posty: 25

PostWysłany: Nie 13:19, 06 Maj 2007    Temat postu: Oceny zawodnikow za mecz

Katalonski dziennik sportowy jak po kazdym meczu tak i teraz wystawil oceny pilkarzom Barcelony po sobotnim meczu z Sociedad. Oto one:

Victor Valdés, 6

Spokojny. Nie miał dużo roboty, niemniej jednak bez problemu radził sobie z nieśmiałymi atakami Realu Sociedad. Ukarany żółtą kartką za grę na czas.

Zambrotta, 5

Nierozważny. W drugiej części gry poczuł rytm gry, niemniej jednak wcześniej często się mylił.

Thuram, 5

Pasywny. Dobrze pokrył Savio w pojedynku ‘dwa na jeden' i kilka razy nienagannie w powietrzu. Jego życie nie było wczoraj skomplikowane, nie miał dużo pracy.

Puyol, 6

Próbujący. Pomimo niewygód, które dokuczały mu na chwile przed meczem zdołał zagrać dobry mecz, jak zwykle przez całe spotkanie skoncentrowany w stu procentach.

Gio, 6

Zainspirowany. W swoim setnym meczu w koszulce FC Barcelony był bardzo uważny w obronie i kreatywny w ataku.

Xavi, 6

Aktywny. Jeden z bardziej widocznych piłkarzy Azylgrany. Widać to było w akacjach defensywnych jak i przy tworzeniu przez niego akcji zaczepnych. Jego gol został anulowany.

Iniesta, 7

Zdobywca bramki. Skoncentrowany od pierwszej sekundy meczu. Dobrze dyrygował tempem gry. Nagroda przyszła na początku drugiej połowy po świetnym podaniu Ronaldinho Gaúcho.

Edmílson, 5

Upomniany. Kontuzja Deco otworzyła mu drzwi do występu we wczorajszym meczu. Mało aktywny, wykazywał się głównie bezczynnością. Do tego doszła żółta kartka za faul na Savio.

Messi, 6

Starający. Małe przebłyski w pierwszej połowie, dobra współpraca z Ronaldinho.

Eto'o, 6

Efektywny. Bardzo aktywny i walczący dla dobra zespołu. Jego dobra gra została nagrodzona bramką.

Ronadlinho, 7 (PIŁKARZ MECZU)

Asystujący. Jest to pierwszy mecz od długiego czasu, kiedy Ronaldinho w tak wielkim stopniu przyczynił się do zwycięstwa. Brazylijczyk asystował przy dwóch bramkach.

Gudjohnsen, bez oceny

Wszedł w miejsce Iniesty, niemniej jednak miał czas na strzelenie bramki - ta sztuka nie udała mu się.

Oleguer, bez oceny

Wszedł na boisko w 92. minucie meczu.

[źródło: Sport] [/list]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)